Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Czy wymiary 100x190 cm to jeszcze materac dziecięcy, czy już dorosły?

Meble i akcesoria wnętrzarskie dla dzieci można łatwo rozpoznać, gdyż zwykle cechują się kreatywnym designem i kolorystyką pobudzającą wyobraźnię. Sprawa komplikuje się, gdy w grę wchodzą produkty młodzieżowe. Jak rozpoznać, czy masz do czynienia z materacem dziecięcym, czy materacem dla osoby dorosłej? Na dobrą sprawę taki podział nie istnieje. Materac 100x190 cm będzie odpowiedni tak samo dla dziecka od 13. roku życia, jak dla dorosłego. Możesz więc śmiało wybrać go jako materac do pokoju dziecięcego lub dla siebie – i Ty, i Twoja pociecha wyśpicie się na nim znakomicie.

Idealny materac 100x190 na każdy gust – jak to sprawdzić?

Jedni preferują spanie na miękkim podłożu, inni nie mogą zasnąć, jeśli nie jest ono odpowiednio twarde. Choć każdy ma własne preferencje dotyczące stopnia twardości materaca, to jednak warto wziąć tu pod uwagę również swoją wagę i dopasowanie do krzywizny kręgosłupa. W sprawdzeniu, czy plecy dobrze układają się na materacu, pomoże tzw. test na ręki. Wykonasz go, wkładając płask a dłoń pod plecy osoby leżącej na materacu, a dokładnie pod ich lędźwiowy odcinek. Jeśli ręka wejdzie bez żadnego oporu i nadmiernego luzu, zakup jest strzałem w dziesiątkę.

Meble i materace 100x190 Lano Meble – stwórz z nami coś pięknego

W Lano Meble zgromadziliśmy bogaty wybór materacy według rozmiaru, a także pozostałych akcesoriów niezbędnych przy kreowaniu wystroju sprzyjającego zasypianiu. Z nami urządzisz nie tylko własną sypialnię, ale też dziecięcy pokój jak ze snu, w którym młody użytkownik będzie zasypiać z szerokim uśmiechem na buzi. Oferta Lano Meble to także przydatne opcje dostawy, które ułatwią Ci codzienność. Za dodatkową opłatą chętnie wyręczymy Cię we wniesieniu zakupów, rozpakowaniu, złożeniu, a nawet posprzątaniu zbędnych opakowań. Wszystko po to, by radość z nowego wnętrza pozostała niczym niezmącona.

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium