Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3

Spersonalizuj łóżko dziecięce według potrzeb Twojego dziecka

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu maluszkowi łóżko dziecięce, które będzie spełnieniem jego marzeń. W sklepach nie zawsze znajdujemy to, co spełnia oczekiwania. Bywa tak, chcemy zmienić jeden, lub kilka elementów danego mebla, aby idealnie wkomponował się w pokój dziecka. W Lano Meble doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z Naszych klientów ma swoje indywidualne upodobania. Dlatego umożliwiamy naszym klientom wybór niemal wszystkich rozmiarów, kolorów oraz dodatków łóżek dziecięcych, dając możliwość personalizowania łóżka według własnych potrzeb.

Spersonalizuj swoje łóżko dziecięce, które zostanie z Wami na kilka lat

Decydując się na zakup łóżka dziecięcego, często wybieramy takie, które posłuży kilka lat. Warto wtedy wziąć pod uwagę zmieniający się wraz z wiekiem charakter pokoju dziecięcego, ewentualny remont tego pomieszczenia lub przemeblowanie. Personalizuj łóżko dziecięce, które będzie dopasowane do zmieniających się potrzeb dziecka i mody.

Podniesienie prześwitu, dodatkowe szuflady, rodzaj barierki – i wiele innych opcji personalizacji

Dbając o Wasz komfort, stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możecie razem stworzyć piękne łóżko w 100% wedle własnych preferencji. Możliwości jest mnóstwo. Możesz spersonalizować kolor, rozmiar, zadecydować o podwyższeniu prześwitu, rodzaju barierki i o tym, czy łóżko będzie posiadało dodatkowe szuflady. Wszystko jest w Waszych rękach.

Łóżka do personalizacji od Lano Meble – piękny design, niezwykła wygoda i duże bezpieczeństwo

Łóżka od Lano Meble, są podstawą do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Są punktem wyjścia do dalszej dekoracji wnętrza. To uniwersalne modele, które wpasują się idealnie w charakter każdego wnętrza. Ich stylistyka pozwala na dowolną aranżację, zarówno w nowoczesnych i minimalistycznych, jak i klasycznych wystrojach. Bez trudu dopasujesz je do istniejących już układów mebli oraz dodatków. Stylistyka łóżek dziecięcych w naszym sklepie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających rodziców, maluszków i nastolatków.

Łóżka do personalizacji – piętrowe, na antresoli, a także z częścią wysuwaną

W Lano Meble zdajemy sobie sprawę, że pokoje dziecięce, szczególnie te usytuowane w mieszkaniach mają ograniczoną przestrzeń, którą trzeba wykorzystać jak najlepiej. W związku z tym proponujemy łóżko piętrowe, czy łóżko na antresoli, które zachwycają swoją funkcjonalnością. Łóżka piętrowe z częścią wysuwaną mogą pomieścić dwójkę, a nawet trójkę rodzeństwa. Oprócz tego opcjonalnie możesz wyposażyć je w dodatkowe szuflady do składowania zabawek, pościeli, czy innych akcesoriów. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala na ogromne oszczędności nie tylko miejsca, ale i pieniędzy – w końcu kupujesz jedno, a nie dwa lub trzy łóżka dla rodzeństwa.

Uwolnij swoja kreatywność, personalizując łóżkao do pokoju Twojego dziecka

Bycie wyjątkowym, to zawsze duży atut. Oryginalne rozwiązania nie tylko stwarzają aurę kreatywności, ale i pobudzają wyobraźnie. Jeżeli jesteś fanką niestandardowych rozwiązań, to opcja personalizacji łóżka w tej kategorii będzie najbliższa Twojemu sercu. Już teraz możesz swobodnie uwolnić pokłady swojej kreatywności i spersonalizować łóżko dziecięce dopasowane do wystrój pokoju swojej pociechy. Opcja personalizacji łóżka dziecięcego, pozwoli stworzyć prawdziwą oazę, do której maluszek chętnie będzie wracał i z której będzie wyjątkowo dumny. Idealnie stworzona przestrzeń będzie nie tylko polem do popisu swoich naukowych umiejętności, ale także zabawy i regenerującego snu. Co więcej, takie łóżko dziecięce możecie spersonalizować razem z dzieckiem.

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium