Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Najlepsze miejsce do nauki: biurka młodzieżowe

Nauka to niezwykle ważny element życia każdego młodego człowieka. Z tego względu, poza łóżkiem oraz różnego rodzaju mebli potrzebnych do przechowywania, to biurko młodzieżowe jest najważniejszym elementem aranżacji pokoju nastolatka.

Biurka młodzieżowe: proste lub rozbudowane

W zależności od potrzeb młodego człowieka oraz wielkości i innych warunków panujących w jego pokoju, może się przydać inny mebel. Biurka młodzieżowe mogą być niezwykle proste. Wtedy blat jest całkiem płaski, podparty przez nogi lub lite boki. Klasyczne biurko tego typu pozwala na uzyskanie sporej przestrzeni do rysowania lub też ustawienia książek, artykułów szkolnych, a także komputera. To także wygoda w przyjęciu niemal dowolnej pozycji i ustawieniu krzesła lub fotela.

Modele bardziej rozbudowane są niezwykle funkcjonalne: półki, szuflady, szafki będące częścią biurka mogą znajdować się tak pod, jak i poniżej blatu. W ten sposób można przechować wszystkie potrzebne rzeczy blisko miejsca nauki i pracy i łatwo utrzymywać w nich porządek. Jeśli pokój jest niewielki, młodzieżowe biurka z szafkami pozwolą uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania, a więc wykorzystują ograniczoną powierzchnię do maksimum. Większość modeli biurek młodzieżowych prezentuje bardzo ciekawą kolorystykę: część frontów, półek i innych elementów mebli może być na przykład pomarańczowa, zielona, fioletowa, niebieska lub różowa. Wersje kolorystyczne pozwalają na jeszcze lepsze dopasowane produktu do młodego użytkownika.

Styl i funkcjonalność

Każdy element wyposażenia pokoju nastolatka może podkreślać jego charakter i upodobania, a także wpływać na jego własne samopoczucie. Oferujemy wyłącznie najciekawsze, niezawodne biurka młodzieżowe, dzięki którym nauka i praca staje się czystą przyjemnością. To bardzo przydatne meble – gdy nie są wykorzystywane do odrabiania mogą służyć za mały stół, obszerną półkę, na której zmieści się niemal wszystko. To także miejsce przechowywania i korzystania z komputera, dlatego większość modeli jest zaopatrzona w ruchomą półkę pod blatem, która jest przeznaczona na klawiaturę. Półki, szuflady i szafki pozwalają zachować porządek w artykułach szkolnych, papierniczych i plastycznych, a także we wszystkich przedmiotach, które nastolatek chciałby mieć pod ręką przy biurku.

Biurka młodzieżowe muszą nie tylko zapewnić maksimum funkcjonalności za pomocą pojemnych szafek i szuflad, ale i komfort, dzięki odpowiedniej przestrzeni. Dotyczy to nie tylko samej powierzchni blatu, ale i miejsca na wstawienie krzesła lub fotela i przybrania na nim ergonomicznej, komfortowej pozycji. Czasami nie jest to możliwe w przypadku małego pokoju i standardowego, prostego biurka. Wtedy można zdecydować się na zakup biurka narożnego. Ono zapewnia najlepsze z możliwych wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nawet mimo dużej ilości książek i zeszytów, zawsze znajdzie się dostatecznie dużo miejsca, żeby móc wygodnie korzystać z biurka i odczuć swobodę w czasie odrabiania lekcji.

Wytrzymałe i trwałe

W tej kategorii prezentujemy doskonałe meble służące do nauki, pracy i relaksu. Są one wykonane z solidnych materiałów i starannie wykończone, z dbałością o każdy szczegół. Szuflady są osadzone na mocnych prowadnicach typu rolkowego. Płyta laminowana jest wzmocniona na obrzeżach przez ABS, dzięki czemu trwałość i doskonały wygląd biurek młodzieżowych jest przedłużona. Meble są stabilne, i mocne, z pewnością poradzą sobie z wieloma obciążeniami, na które mogą być narażone przez aktywnych, młodych użytkowników. Potwierdza to gwarancja producenta, przyznawana na okres 24 miesięcy od dnia zakupu.

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium