Kliknij i zobacz 'Łóżka z szybką dostawą' z gwarancją realizacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia 🎅

Materace – komfort twojego snu

Każdy człowiek, dla swojego zdrowia, powinien przesypiać około 8 godzin dziennie. To oznacza, że mniej więcej 1/3 naszego życia spędzamy, śniąc. Sen działa regeneracyjne, jest niezbędny dla organizmu. Spokojny sen, pozbawiony napięć i niewygód, jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia. Dlatego tak ważne są odpowiednie jego warunki: wygodne łóżko, a w nim idealnie dopasowany do potrzeb materac. Ich zapewnienie jest konieczne od pierwszych dni życia.

Oferując doskonałe łóżka, wiemy, że nie są one kompletne, jeśli nie zostaną wyposażone w odpowiednie materace. Z tego względu zadbaliśmy o zapewnienie bogatego wyboru materacy różnego typu, które przeznaczone są do łóżeczek niemowlęcych, dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. Różnego rodzaju materiały i ich przemyślane zestawienia pozwalają uzyskać wyjątkowe, komfortowe i trwałe materace.

Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, dobieramy tylko najlepsze materiały. Pianka poliuretanowa, lateks, kokos, sprężyny kieszeniowe i bonellowe, a także nowoczesna pianka termoelastyczna są bardzo praktyczne i higieniczne, zapewniają odpowiednie podparcie i komfort snu.

Dobór twardości materaca

Poza osobistymi preferencjami należy wziąć pod uwagę inne aspekty przy wyborze twardości materaca. Można zwrócić uwagę na obecnie posiadany materac i określić, czy rano, po wstaniu z łóżka jesteśmy zrelaksowani, budzimy się bez bólu, za to pełni energii. Jeśli tak, warto wybrać nowy materac o podobnych właściwościach. Ponadto, ważne są zalecenia lekarskie i względy zdrowotne. Twarde materace są odpowiednie dla osób cięższych, a także młodych ludzi, którzy nie mają problemów z kręgosłupem. Średni stopień jest najbardziej uniwersalny i będzie wygodny dla większości ludzi. Osoby starsze, a także te, które zmagają się z dolegliwościami w obszarze kręgosłupa bądź bioder powinny wybierać miękkie materace. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dobrego dopasowania do ciała, ale wolą bardziej twarde materace, jest warstwa pianki termoelastycznej.

W służbie zdrowia

Wsparcie kręgosłupa i rozluźnienie mięśni w trakcie snu to nie koniec prozdrowotnych funkcji materaca. W trakcie snu niezwykle ważna jest odpowiednia termoregulacja. Skóra musi oddychać, żeby nie przegrzewała się i ciało nie pociło. Przegrzany organizm nie będzie się odpowiednio regenerował w trakcie snu. Dobrej jakości materace, tak dla dzieci, jak i dla dorosłych, zapewniają dobry przepływ powietrza i są wyposażone w oddychające pokrowce. Higienę, hipoalergiczność i bezpieczeństwo zapewnia możliwość prania pokrowców w pralce, w zabijającej drobnoustroje temperaturze min. 60˚C.

Duży wybór komfortowych materacy

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór doskonałych materacy, przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, z różnym układem warstw, rozmiarami i twardością. Pianka to ekonomiczne, podstawowe rozwiązanie, które daje wygodny i spokojny sen. Wykorzystujemy wyłącznie zaawansowaną technologicznie piankę poliuretanową: wysokoelastyczną i oddychającą. Sprężyny są wytrzymałe i niezawodne. Lateks charakteryzuje się świetną elastycznością punktową, czyli nie przenosi drgań i dostosowuje się do kształtu ciała. Pianka termoelastyczna to warstwa, która zapewnia doskonałe podparcie dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Większość prezentowanych przez nas modeli jest dwustronna, czyli obie strony są powierzchnią użytkową. Niektóre z nich wykazują różny stopień twardości na każdej ze stron. Z pewnością każdy znajdzie w tej kategorii materac idealny dla siebie i swoich bliskich, dopasowany pod kątem potrzeb, możliwości finansowych oraz wielkości łóżka. Do każdego modelu łóżka, które znajduje się w naszej ofercie, można dobrać komfortowy, wysokiej jakości materac.

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium