Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble
Sortuj
Filtruj
Cena
  • od
    do

Materac 100x180 – dla dziecka czy dorosłego?

O ile pozostałe elementy wystroju są wybierane m.in. ze względu na estetykę, o tyle materac jest zawsze kupowany dla konkretnej osoby. Od tego, czy będzie dopasowany do jej potrzeb zależy nie tylko komfort snu, ale też zdrowie. W końcu spanie zajmuje ok. ⅓ doby człowieka, a chroniczne niewyspanie może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Z tego powodu podział na materace dziecięce i dorosłe przestaje mieć sens w przypadku produktów dla dzieci od 13. roku życia, takich jak np. materac 100x180 cm, gdyż zwykle potrzeby tych dwóch grup są identyczne. Co więcej, materac kupowany dla nastolatka najpewniej i tak będzie mu służyć nawet wtedy, gdy przekroczy próg dorosłości.

Test materaca 100x180 do spania – jak sprawdzić, czy jest odpowiedni?

O ile łóżko i pozostałe meble często kupujesz oczami, o tyle w przypadku materaca do spania to kwestie praktyczne powinny wysunąć się na prowadzenie. Tego elementu i tak nie widać podczas użytkowania, ale to od niego zależy to, czy się wyśpisz. Dobór rozmiaru i preferowanego stopnia twardości to podstawa, jednak materac trzeba też sprawdzić w praktyce. To, czy decyzja zakupowa była udana, potwierdzi tzw. test ręki polegający na włożenie dłoni pod odcinek lędźwiowy leżącej osoby. Jeśli można to zrobić bez problemu, jest to idealny materac.

Materace 100x180 Lano Meble i wszystko do pięknych wnętrz

Jako eksperci Lano Meble znamy się nie tylko na materacach do pokoju dziecka, ale też na wyposażeniu do upiększania całego mieszkania. Przejrzyj nasz bogaty asortyment mebli oraz akcesoriów i sprawdź, czy znajdziesz coś, na widok czego Twoje serce zabije szybciej.

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy Wam dostawę mebli na terenie całej Polski naszym transportem. Dzięki temu mamy pewność, że nasze łóżka dziecięce dojadą do Was szybko i bezpiecznie.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium