Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble
Sortuj
Filtruj
Cena
  • od
    do

Materace 80x180 – młodzieżowy wybór do pokoju dziecka

Uczeń, który kończy edukację wczesnoszkolną i przechodzi na jej dalszy etap, z pewnością oburza się, gdy traktujesz go jak małe dziecko. Nowy wystrój pokoju dziecięcego i pierwszy młodzieżowy materac do spania mogą stać się elementami, dzięki którym poczuje się lepiej w tej nowej roli. Jako eksperci od dobrego snu, możemy polecić Ci materac 80x180 cm jako doskonały wybór dla dziecka międy 8. a 13. rokiem życia. Bardzo możliwe, że wymiary okażą się odpowiednie także dla starszego dziecka, a jeśli nie, to możesz zerknąć również na inne materace według rozmiarów dostępne w sklepie Lano Meble.

Jak dobrać materac 80x180, który zapewni dziecku komfort?

Gdy wybierasz idealny materac dla siebie, na pewno zwracasz szczególną uwagę na stopień twardości. Przy zakupie tego produktu w wariancie dziecięcym również możesz kierować się indywidualnymi preferencjami swojej pociechy w tym zakresie. Istotne jest jednak pamiętanie o jednej kwestii. Materac do pokoju dziecięcego jest przeznaczony dla młodego użytkownika, który wciąż rośnie – na obecnym etapie rozwoju wyjątkowo szybko. Tylko prawidłowe warunki środowiskowe zapewnią mu zdrowe warunki do wzrostu, a do takich zalicza się wybór dobrego materaca dziecięcego. Dlaczego to tak ważne? Na zbyt miękkim materacu kręgosłup mógłby się zapadać w wypełnienie. Zbyt twardy nie dopasuje się z kolei do jego krzywizny, przez co mięśnie będą zmuszone do podtrzymywania go przez całą noc. Obie te sytuacje mogę prowadzić do bólu pleców o poranku, a w dłuższej perspektywie nawet do wad postawy. Niebezpieczeństwo to zniknie jednak, jeśli wybierzesz dobry materac dziecięcy.

Materace 80x180 Lano Meble – poznaj bogatą ofertę

Oferta Lano Meble nie ogranicza się jedynie do materaców do spania. Znajdziesz w niej również bogaty asortyment łóżek w rozmiarach dziecięcych i dorosłych, a także mebli, przy użyciu których urządzisz cały dom w duchu Lano. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszego asortymentu, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie bój się ich zadań. Służymy pomocą!

 
 
Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy Wam dostawę mebli na terenie całej Polski naszym transportem. Dzięki temu mamy pewność, że nasze łóżka dziecięce dojadą do Was szybko i bezpiecznie.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium