Jesteś tutaj: Strona główna » Materace »
Jesteś tutaj: Strona główna » Materace »
Materac dziecięcy termoelastyczny lateksowy TERMIC
309,00 zł
Materac kieszeniowy - multipocket FOREVER
540,00 zł
Materac kieszeniowy - multipocket z pianką visco SELEN
569,00 zł
Materac kokosowo-piankowy Kokosik
179,00 zł
Materac Lateksowo-piankowy Majorka
239,00 zł
Materac pełny lateks SIMPLE
549,00 zł
Materac piankowy kokosowy lateksowy dziecięcy DREAM
309,00 zł
Materac piankowy profilowany LIZBONA
189,00 zł
Materac piankowy termoelastyczny dziecięcy VISCO
259,00 zł
Materac piankowy z dwustronnym lateksem LATTE
380,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy PASS
239,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy PRAGO
315,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką kokosową PRADA
299,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową i kokosową ANDE
459,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową i visco OLI
459,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową OSLO
399,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową Viva
349,00 zł
Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką visco LUNO
339,00 zł
Materac sprężynowy bonell CAPRI
179,00 zł
Materac sprężynowy bonell z kokosem PICO
209,00 zł
Materac termoelastyczny dziecięcy 12 cm MEMORY
289,00 zł
Materac termoelastyczny MEMORY 8 cm
245,00 zł
Materac termoelastyczny z pianką profilowaną LIVE
419,00 zł

Podstawą wygodnego snu jest dobrze dobrany do łóżka materac. Jeżeli będzie on świetnie wyprofilowany i nie będzie zbyt miękki, to będzie w stanie zagwarantować nam spokojny sen. Najważniejsze jest to, aby nasze ciało nie zapadało się na materacu. Nasz kręgosłup w takich warunkach nie będzie w stanie wypocząć i odpowiednio się zrelaksować. Stale będzie się wyginał i pojawiały będą się na jego powierzchni różnego rodzaju naciski. Do takich sytuacji nie należy dopuszczać. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo wygodne, komfortowe i funkcjonalne materace.

Mówi się, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Powiedzenie to potraktować można dosłownie, bowiem to od przygotowania łóżka właśnie zależy jakość i higiena naszego snu. Właściwy dobór spania ma szczególne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy snu dzieci. W lanomeble.pl rodzice znajdą wszystko co potrzebne, by zapewnić swym pociechom zdrowy, bezpieczny sen – począwszy od komfortowych łóżek, po najlepsze, wysokiej jakości materace dla dzieci.

Odpowiedni materac to podstawa wygodnego snu. Nie może być ani zbyt miękki, ani zbyt twardy – powinien zapewniać dziecku wygodę, ale jednocześnie ciało nie może się w nim zapadać. Materac musi obowiązkowo zapewniać odpowiednie ułożenie kręgosłupa, tak, by podczas snu można było odpocząć i zregenerować siły. Wyginanie się materaca lub pojawianie się na nim jakichkolwiek odkształceń pod wpływem nacisku nie może mieć zatem miejsca. W lanomeble.pl rodzice znajdą materace dziecięce, które spełniają powyższe wymagania i są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Materace dziecięce z lanomeble.pl charakteryzują się wysoką jakością i komfortem użytkowania. Wśród nich znajdują się modele sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała i posiadające właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Materace dla dzieci z lanomeble.pl, wykonane z pianki termoelastycznej posiadają także właściwości ortopedyczne i są doskonałym podparciem dla kręgosłupa dziecka. 

W Lanomeble.pl rodzice znajdą materace o różnych wymiarach, dzięki czemu bez trudu dopasują je do dziecięcego łóżka. Ofercie znalazły się także materace do łóżek piętrowych. Na uwagę zasługuje szeroki wybór dostępnych modeli: piankowych, sprężynowych, termoelastycznych, kokosowo-piankowych i innych.

Kupując materac dla dziecka rodzice powinni kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem i wygodą swej pociechy. Warto również zwrócić uwagę czy wybrany model jest odporny uszkodzenia i odkształcenia oraz, czy został on solidnie wykonany, z wysokiej jakości materiałów. Decydując się na materac z lanomeble.pl, rodzice zyskują pewność, że zakupiony produkt spełnia wszystkie te warunki.

 

 

przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: SEMagencja.pl
Sklep internetowy Shoper.pl