Łóżko piętrowe z biurkiem BLOG 21

Cena: 1 363,00 zł 1363.00
quantity Ilość
dodaj do przechowalni

Wyprodukowano w Polsce

Opis

 Łóżko piętrowe z biurkiem BLOG 21

Meble wykonane są z płyty wiórowej.Całość wykończona jest trwałą okleiną ABS, odporną na uszkodzenia i efekt płowienia mebli.

Wymiary zawsze podajemy w układzie

Szerokość / Wysokość / Głębokość :

Łóżko piętrowe z szufladami i wysuwanymi biurkiem, które może stać oddzielnie , nie jest bezpośrednio połączone z łóżkiem

Wymiar łóżeczka : 223/110,5/95 cm

Wymiar biurka : 95/72/55 cm

Cena nie zawiera materaca .

 

Meble dostępne w kolorystyce :

Wiąz / Biały Lux / Cappucino

Dodatkowy opis:

Piętrowe łóżko Blog 21 to propozycja mebla zabudowanego. Nadaje się do mniejszego pokoju dziecięcego lub takiego, który dzielą dzieci w różnym wieku. Model Blog 21 jest dostępny wraz z szufladami, wysuwanymi biurkiem i pojemnymi wnękami. Biurko może stać oddzielnie, nie jest bezpośrednio połączone z łóżkiem. Można je wsunąć pod piętro, zwiększając tym samym powierzchnię użytkową pokoju. Całość została wykonana z płyty wiórowej, zabezpieczonej trwałą okleiną ABS. Jest ona odporna na uszkodzenia i płowienia mebli. Łóżko ma długość 223 cm, szerokość 10 cm. Wymiary biurka to odpowiednio 95/72/55 cm. Model jest dostępny w kolorystyce wiąz/biały lux/cappucino. Nowoczesny design mebla sprawia, że nadaje się do tworzenia wielu ciekawych aranżacji w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Ergonomiczne rozwiązania sprawią, że na niewielkiej przestrzeni można zgromadzić wszystkie niezbędne przedmioty. Mebel nadaje się do samodzielnego montażu zgodnie z instrukcją, dołączoną do paczki.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl