Wybrane łóżka 1, 2, 3 osobowe dostarczamy od 24 godzin do 10 dni!

Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową i kokosową ANDE

4e9bdbf1e7b6e97569fd585cf2f09c2e
Cena:
499,00 zł 499.00
ilość Ilość

MATERAC ANDE

 

Materac dwustronny, średnio twardy, kieszeniowy, z 7 strefami komfortu, z matą kokosową i lateksem.

 

Materac ANDE możemy polecić każdemu. Dzięki swojej wyjątkowej budowie można zmieniać jego twardość, dostosowując ją do Państwa aktualnych potrzeb, wymagań. Unikalna budowa materaca nie tylko pozwala regulować twardość, ale również odczucie ciepła, Jest to doskonały materac systemu lato-zima.

Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w ‘kieszeniach’ wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, czyli ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane. Idealnie dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Materac został wyposażony w 7 stref komfortu, co zwiększa jego prawidłowe dopasowanie do krzywizn ciała, zwłaszcza w miejscach wymagających szczególnej troski.

Wykończenie materaca stanowi z jednej strony mata kokosowa sprawiająca odczucie dość twardego podłoża, lecz z walorami ortopedycznymi. Jest to strona letnia, która jest bardzo przewiewna. Z drugiej strony wykończenie stanowi warstwa lateksowa, która jest wyjątkowo higieniczna i antyalergiczna. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i może stanowić wersję zimową, gdyż daje odczucie przytulności i przyjemnego ciepła.

 

Zalety materaca:

  • pianka poliuretanowa 2 cm
  • mata kokosowa ok. 1 cm
  • lateks 3 cm
  • sprężyny kieszeniowe 262 szt./m²
  • wersja lato/zima nie-alergiczna i z możliwością prania pokrowca!
  • 7 stref komfortu
  • wysokość materaca ok. 19 cm
  • dwustronny
  • wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
  • Pokrowiec Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadający się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

 

 

PARAMETRY :

 

Sprężyna kieszonkowa Sprężyna kieszonkowa                                        

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Pianka lateksowa Pianka lateksowa                                         

Otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

 Mata kokosowa Mata kokosowa                                            

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu zostały połączone za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Kokos posiada znakomite właściwości termiczne. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne. Pochłania wydzielany pot i wilgoć. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych materac jest znacznie sztywniejszy.

Pianka poliuretanowa Pianka poliuretanowa                                   

Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

DwustronnyDwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Pokrowiec 360 stopni Pokrowiec 360 stopni

Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny dookoła materaca, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania. Rozdziela pokrowiec na dwie części. 

Można prać Można prać

W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C.

Twardy Twardy

                                

 

 

Siedem stref twardości

 

 

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości.

Średnio-Twardy Średnio-Twardy

Antyalergiczność Antyalergiczność  

 Materac posiada właściwości antyalergiczne.

Antygrzybiczność Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne.

 

Materace wysyłamy w formie ZROLOWANEJ.

 Zapraszamy do zakupu !

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium