Wybrane łóżka 1, 2, 3 osobowe dostarczamy od 24 godzin do 10 dni!

Materac sprężynowy - kieszeniowy z wkładką lateksową i visco OLI

bf80b44e019891fde11f2d2795ca5f14
Cena:
489,00 zł 489.00
ilość Ilość

MATERAC OLI

 

 Materac dwustronny, średnio twardy kieszeniowy, z 7 strefami komfortu, pianką termoelastyczną i lateksem.

 

Materac OLI jest wyjątkowym materacem kieszeniowym łączącym w sobie wysoce elastyczny wkład sprężyn kieszeniowych, warstwę pianki termoelastycznej i lateks. Materac polecamy osobom mającym problemy z krążeniem, lubiącym spać na sprężystym podłożu.

Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w ‘kieszeniach’ wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie, czyli ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa.

Dzięki elastyczności punktowej materaca, nie czujemy ruchów drugiej osoby. Materac został  wyposażony w 7 stref komfortu, co zwiększa jego prawidłowe dostosowanie do krzywizn ciała, zwłaszcza w miejscach wymagających szczególnej troski.

Wykończenie materaca stanowi z jednej strony warstwa pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła wydzielanego przez ludzkie ciało ugina się, przyjmując jego profil. Z drugiej strony został zastosowany lateks, który podnosi walory higieniczne i antyalergiczne materaca. Dzięki swojej niezwykłej budowie materac ma bardzo dobre właściwości poprawiające krążenie i zapobiegające drętwieniu kończyn podczas snu, a także właściwości przeciwodleżynowe.

 

Zalety materaca:

  • lateks o grubości 3 cm
  • nowoczesna technologicznie pianka termoelastyczna 3 cm
  • sprężyny kieszeniowe 262 szt./m²
  • 7 stref komfortu
  • wysokość materaca ok. 20 cm
  • Pokrowiec Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m², nadający się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

 

 

PARAMETRY :

 

Sprężyna kieszonkowa Sprężyna kieszonkowa                                         

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

Pianka lateksowa Pianka lateksowa                                          

Otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, a dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.  Zawartość lateksu naturalnego sięga nawet 20%.

Pianka termoelastyczna Pianka termoelastyczna                               

Zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna (VISCO) reaguje na wydzielane ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. Pianka przejmuje ciepło ludzkiego ciała i świetnie dopasowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie ułożenie na całej powierzchni. Pianka po odkształceniu powoli wraca do pierwotnego położenia. Dużą zaletą pianki jest równomierne rozłożenie obciążenia, które poprawia krążenie krwi i przeciwdziała odleżynom. 

DwustronnyDwustronny

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Pokrowiec 360 stopni Pokrowiec 360 stopni

Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny dookoła materaca, co umożliwia łatwiejsze zdjęcie w celu wyprania. Rozdziela pokrowiec na dwie części.

         

 

 Można prać
 
 
 
 
 
W standardzie pokrowiec do prania w temperaturze 60 st.C.

Materac ortopedyczny Materac ortopedyczny

Materac posiadający właściwości ortopedyczne.

 

Siedem stref twardości Siedem stref twardości

Materac wyposażony jest w siedem stref twardości.

Średnio-Twardy Średnio-Twardy

Antyalergiczność Antyalergiczność  

Materac posiada właściwości antyalergiczne.

    Antygrzybiczność

Materac posiada właściwości antygrzybiczne.

 

 

Materace wysyłamy w formie ZROLOWANEJ.

  Zapraszamy do zakupu !

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium