Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Regały i półki w jadalni - jakie wybrać ?

Nikt nie lubi, gdy coś nie ma swojego miejsca.  Jednak czasami po prostu nie ma gdzie umieścić niektórych rzeczy. Jeśli nie masz miejsca w swoich tradycyjnych meblach, to może powinieneś postawić na regały i półki? Co prawda na półkach dużo się nie zmieści. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, można na nich umieścić drobne pamiątki, zdjęcia i może książki. Jeśli masz więcej rzeczy do pochowania, to proponujemy regały. Są znaczne większe i można w nie wsadzić pudełka, w których umieścimy wcześniej sklasyfikowane przedmioty. Jest to dobry sposób zarówno na gospodarowanie miejscem w mieszkaniu, jak i na pozbycie się bałaganu. 

Regały i półki - potrafią być niezbędne w Twojej jadalni

Wykańczając lub remontując mieszkanie, klienci zwracają uwagę na najistotniejsze sprawy. Są to najczęściej meble, nowy sprzęt elektroniczny, malowanie ścian, ewentualnie nowy parkiet. Jednak to w detalach odznacza się dusza Twojego miejsca zamieszkania. Pamiątkach, zdjęciach. Dobrze byłoby znaleźć na nie jakieś miejsce, prawda? Regały i półki świetnie się do tego nadadzą. Niezależnie od tego, co jest Ci drogie i co chciałbyś wyeksponować, na pewno znajdziesz w tej kategorii coś dla siebie.

Półki pełne pamiątek i fotografii, zatrzymaj czas w miejscu

Należysz do aktywnych osób, które lubią robić wiele zdjęć ze swoich podróży? W takim wypadku, na pewno gdzieś je umieścić, prawda? Oczywiście można wsadzać wszystkie do albumu na zdjęcia i pokazywać znajomym i rodzinie, w wyjątkowych sytuacjach. Jeśli masz jednak zdjęcia-perełki, to warto je postawić w ramce, gdzieś na wierzchu. Bardzo dobrze sprawdzą się do tego półki, przykręcane do ściany. Możesz taką przymocować nad narożnikiem lub sofą i stworzyć sobie kącik ze zdjęciami, dotyczącymi Twojego życia. Na pewno jest to bardzo ciekawy pomysł, a w dodatku za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, powrócą miłe chwile. Wystarczy dokupić ładne ramki na zdjęcia i można stworzyć ciekawą kompozycję, na temat swojego życia. 

Regały i półki mogą cechować się również elegancją i designem

Półki, dostępne w tej kategorii charakteryzują się ciekawym wyglądem i elegancją. Pasują do wielu rodzajów mebli, dzięki temu, że możesz zakupić je w różnych kolorach. Co więcej, ich różnorodny kształt sprawia, że możesz wybrać taką, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom mieszkaniowym.

Regały i półki - ile kosztują i gdzie kupić?

Jednym z niewątpliwych atutów półek, z tej kategorii, jest ich cena. Za jedną zapłacisz nie więcej niż 240 złotych. To niewiele, nawet biorąc pod uwagę to, że prawdopodobnie kupisz ich kilka. Jeśli półki rozmieścisz w dobrze zaplanowanych częściach mieszkania, to z pewnością za jednym zamachem ozdobisz jego wygląd oraz stworzysz sobie miejsca, dla swoich rzeczy. Całkiem sporo jak na 240 zł prawda? Wszystko to znajdziesz na Lanomeble.pl

Półki wiszące, które szybko zamontujesz 

Chciałbyś kupić taką półkę, ale boisz się skomplikowanego montażu? Nie masz czego się obawiać. Nawet osoba, która ma dwie lewe ręce, do majsterkowania, jest w stanie ją zamontować. Nie należy to do zbyt skomplikowanych rzeczy. Półka zostanie do Ciebie przesłana zapakowana. A jak ją przytwierdzić do ściany? Możesz skorzystać z taśmy montażowej lub specjalnych klejów. Jednak bardziej pewnym rozwiązaniem, jest jej przymocowanie do ściany, za pomocą śrub i kołków, w zależności od modelu. Niektóre półki można zamontować również na wspornikach, które zwiększają ich udźwig. Wszystko zależy od tego, co zamierzasz na nich trzymać

Dużo czytasz? Półki na książki pozwalają zachować porządek

Jeśli należysz do osób, które nie wyobrażają sobie czasu wolnego bez dobrej książki, to zainteresuje Cię ten akapit. Na pewno posiadasz w domu regał lub biblioteczkę, gdzie składujesz swoje ulubione działa literackie. A co gdybyś przymocował w mieszkaniu kilka półek i trzymał na nich parę książek. Możesz zastąpić duży mebel kilkoma mniejszymi. Co więcej, jest to również ciekawy sposób na wystrój mieszkania. Możesz podzielić sobie każdy pokój, na inny gatunek literacki. Półki można zamontować wszędzie. Nie ma raczej miejsca, gdzie wyglądałyby źle. Wszędzie jakoś się wpasowują, wraz ze swoimi wyjątkowymi elementami, które się na nich znajdują.

 

 
Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium