Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Producent DREWEX - co oferuje?

Pragniesz stworzyć maluchowi bezpieczne miejsce do spania? Meble DREWEX dla dzieci to certyfikowane łóżeczka, szafy, komody i krzesełka, które tworzą ciepły i bezpieczny świat dla pociech. Meble DREWEX powstają z materiałów antyalergicznych i ekologicznych, spełniają normy polskie oraz europejskie, w tym PN-EN 716-1+AC:2019-07, która potwierdza mocne zabezpieczenia konstrukcji. Jakie meble DREWEX dla dzieci posłużą im przez pierwsze lata życia?

Meble dziecięce DREWEX – dlaczego warto?

Producent DREWEX zapewnia, że jest jedynym wytwórcą w kraju, który oferuje tak bogaty asortyment dziecięcy. Meble dziecięce DREWEX przyjmują postać łóżeczek, szaf, komód, krzesełek i kołysek, czyli wszystkiego, czego potrzebują najmłodsi aż do ukończenia 5 lat. Co wyróżnia meble dziecięce DREWEX? Certyfikaty z Unii Europejskiej, Kanady i Stanów Zjednoczonych, które potwierdzają bezpieczeństwo produktów. Wśród nich są certyfikaty: z polskiego Instytutu Technologii Drewna, francuski RAPPORT D’ESSAI i norweski TESTRAPPORT świadczące o tym, że meble powstają z antyalergicznych i ekologicznych tworzyw. Dbają one o zdrowie najmłodszych już od narodzin.

Meble DREWEX – łóżeczko, szafa, komoda…

Dużą popularnością cieszą się meble DREWEX hippo pozbawione ostrych kantów, w tym łóżeczko o 3-stopniach regulacji. Wyposażono je w barierkę, którą można podnieść lub opuścić, by jak najskuteczniej zabezpieczyć dziecko przed wyjściem na zewnątrz. 3-stopniowa regulacja łóżeczka DREWEX dba o bezpieczeństwo niemowlaka, dziecka siadającego oraz dziecka, które już wstaje. Ten praktyczny mebel posłuży zatem przez kilka lat. Meble DREWEX hippo oraz z pozostałych serii powstają głównie z trwałego drewna sosnowego MDF, do produkcji użyto antyalergicznych i ekologicznych farb. Zyskujesz pewność, że meble DREWEX dla dzieci to bezpieczny zakup.

Meble DREWEX – opinie

Konsumenci cenią producenta DREWEX za ekologiczne działania dbające o zdrowie najmłodszych. Dobre opinie o meblach DREWEX to gwarancja zadowolenia rodziców, którzy chcą, by ich dzieci dorastały w bezpiecznym i komfortowym środowisku. Bo zasługują na wszystko, co najlepsze!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium