Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Не знайдено жодного товару, що відповідає вашим критеріям.

Fotele biurowe

Wygodny fotel biurowy to nieodłączny element wyposażenia dla wszystkich osób, które pracują przy biurku. Odpowiednia pozycja podczas wielogodzinnego siedzenia zwiększa komfort, a dodatkowo chroni kręgosłup przed wadami postawy. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie dzięki nowoczesnym konstrukcjom!

Wygodne fotele biurowe z regulacją

Wiemy, że każdy z nas jest różny, dlatego oferujemy obrotowe fotele biurowe z regulowanym oparciem. Możesz więc swobodnie zmieniać wysokość i pozycję zagłówka, by zapewnić sobie stabilne podparcie dla głowy. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla kręgosłupa, wybierz modele wzbogacone o poduszki lędźwiowe, które ułatwią znalezienie wygodnej pozycji do pracy.

Jaką wysokość fotela obrotowego do biurka wybrać?

Prawidłowo dopasowany fotel obrotowy do biurka sprawi, że codzienna praca stanie się znacznie przyjemniejsza. Jaka wysokość będzie odpowiednia? Niskie osoby o wzroście 150-160 cm powinny wybierać spośród modeli z siedziskami na poziomie ok. 40-45 cm. Z kolei wyżsi użytkownicy mogą śmiało decydować się na krzesła z siedzeniem na wysokości 45-60 cm.

Eleganckie fotele biurowe dopasowane do Twoich potrzeb

Obrotowy fotel biurowy do biurka powinien zapewniać komfort pracy w każdą porę roku. Jeśli Twoje pomieszczenie nie jest klimatyzowane, rozważ zakup modeli wykonanych z przewiewnej siatki. Taka konstrukcja sprawi, że wielogodzinne siedzenie przy blacie będzie przyjemne nawet podczas letnich upałów! Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz krzesło, które wesprze Cię w codziennych obowiązkach.

вгору
Сайт працює в режимі перегляду
Переглянути повну версію сайту
Sklep internetowy Shoper Premium