Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

VOV – Showroom Online

baner promocyjny VOV Lano

Czym jest VOV - LANO Showroom Online?

VOV (Video Online View) to innowacyjna opcja, którą oferuje firma LANO, umożliwiająca interaktywne i wirtualne doświadczenie przyjrzenia się naszym produktom. Dzięki VOV będziesz miał/miała okazję na żywo obejrzeć wybrane przez nas modele łóżek LANO. Z uwagi na szeroki asortyment sklepu, w ramach VOV dostarczymy Ci możliwość zobaczenia tych konkretnych modeli, w których można dostrzec wysoką jakość, jaką gwarantujemy w każdym naszym produkcie. Za pomocą platformy wideokonferencyjnej, nasz LANO konsultant aktywnie poprowadzi Cię przez prezentację, opowiadając o funkcjach, wyróżnikach i opcjach dostosowania. To rozwiązanie łączy wygodę zakupów online z indywidualnym doradztwem, zapewniając Ci pełne zrozumienie przed dokonaniem decyzji zakupowej. Skorzystaj z VOV, by odkryć nasze produkty w nowy, interaktywny sposób!

 

Co zyskasz, dzięki skorzystaniu z opcji VOV?

  
Realistyczne wrażenia

Obejrzysz łóżka LANO na żywo i w pełnym detalu, co pozwoli Ci uzyskać realistyczne wyobrażenie o ich jakości, wyglądzie i funkcjonalności tak, jakbyś był/a w tradycyjnym showroomie.


Indywidualną konsultację

Nasz konsultant jest dostępny specjalnie dla Ciebie. Możesz uzyskać spersonalizowane porady, uwzględniające Twoje preferencje, potrzeby i styl życia.


Rodzinne doświadczenie

VOV pozwala na wspólne doświadczenie z rodziną lub bliskimi. Możesz zaprosić swoje dziecko lub partnera, by razem odkrywać produkty i podejmować wspólne decyzje.


Nowy poziom wygody

Możesz korzystać z VOV z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy w podróży, możesz eksplorować nasze produkty i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

 

Twój przewodnik VOV (Video Online View) – LANO Showroom Online

Witamy w przewodniku krok po kroku, który pomoże Ci w pełni wykorzystać nasze nowe opcje LANO - Video Online View (VOV) przez platformę Google Meet.
Dzięki VOV będziesz mógł/a zobaczyć i dowiedzieć się więcej o naszych produktach w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu.

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie 7 prostych kroków, dzięki którym z łatwością przygotujesz się do wirtualnego spotkania z LANO:


Krok 1. Przygotuj sprzęt

Upewnij się, że masz działający komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Sprawdź, czy masz sprawną kamerkę oraz głośniki lub słuchawki, aby móc komunikować się z naszym konsultantem.

 

Krok 2. Zarezerwuj spotkanie

W zakładce "VOV - LANO Showroom Online" wypełnij Formularz rezerwacji. Wybierz dzień i godzinę, w których chcesz się z nami połączyć.

Weź pod uwagę, kiedy nasza infolinia oraz opcja wirtualnego spotkania – VOV są aktywne:
Infolinia: pon.-pt. | 8:00-16:00
Wirtualne spotkania – VOV: pon.-pt. | 9:00-15:30

 

Krok 3. Kliknij link do spotkania

Po wysłaniu uzupełnionego Formularza rezerwacji skontaktuję się z Tobą telefonicznie nasz LANO konsultant. Po krótkiej rozmowie wygeneruje i przekaże Ci Twój link do zamówionego spotkania. Za każdym razem upewnij się, że wiadomości mailowe nie zostały dostarczone do spamu.

 

Krok 4. Dołącz do wirtualnego spotkania

Po kliknięciu linku zostaniesz poproszony/a o udzielenie uprawnień dostępu do kamery i mikrofonu oraz dołączenie do spotkania w Google Meet. Jeśli nie chcesz korzystać z kamery, możesz kontynuować rozmowę bez jej włączania. Jeśli korzystasz ze smartfona, upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację Google Meet.

 

Krok 5. Odkryj jakość łóżek LANO

Podczas rozmowy, nasz konsultant będzie aktywnie uczestniczył, pokazując Ci produkt przez kamerkę oraz opowiadając o jego funkcjach, wyróżnikach i opcjach dostosowania. Będziesz mógł/mogła swobodnie obserwować prezentowane łóżko LANO i jednocześnie zadawać pytania.

 

Krok 6. Zakończenie rozmowy

Po odbytej rozmowie, konsultant podzieli się z Tobą dodatkowymi informacjami, a także dostarczy interesujące Cię materiały lub oferty promocyjne.

 

Teraz możesz cieszyć się wygodnym i interaktywnym doświadczeniem LANO Showroom'u Online, odkrywając nasze łóżka z dowolnego miejsca.
Czekamy na wirtualne spotkanie z Tobą, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Twój LANO Team!

 
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium