Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Łóżka dziecięce z barierką

Łóżka dziecięce z barierką

Małe dzieci energicznie ruszają się podczas snu i często spadają z materaca. Z pomocą przychodzą łóżka dziecięce z barierką, która chroni maluchy przed wypadaniem. Solidne zabezpieczenie daje gwarancję, że Twój szkrab jest bezpieczny przez cały czas przebywania w łóżeczku.

Niskie łóżko dla dziecka z barierką — pełne bezpieczeństwo

Jeśli szukasz mebli do sypialni dla małej pociechy, rozważ zakup niskiego łóżka dla dziecka z barierką. Modele o obniżonej konstrukcji ułatwiają wchodzenie i schodzenie, dzięki czemu maluch chętniej przekona się do samodzielnego snu. Co więcej, ewentualny upadek z materaca jest bezpieczniejszy, niż w przypadku wyższych łóżeczek.

Dwuosobowe łóżka dziecięce z barierkami

Piętrowe miejsca do spania powinny być szczególnie zabezpieczone przed wypadnięciem szkraba. W naszej ofercie znajdziesz dwuosobowe łóżka dziecięce ze stabilnymi i wysokimi barierkami, które skutecznie chronią najmłodszych i zapobiegają nieszczęśliwym wypadkom.

Łóżko dziecięce z barierką i szufladami — funkcjonalne i harmonijne wnętrze

O czym jeszcze warto pamiętać, kupując łóżko dla dzieci z barierką? Z pewnością o szufladach i dodatkowych pojemnikach. We wnękach możesz schować pościele, koce czy też bieliznę szkraba. Przestrzeń pod jego łóżeczkiem warto również wykorzystać w nauce samodzielności. Organizowanie i sprzątanie własnej półki sprawi, że Twoja pociecha szybciej przywyknie do obowiązków i stanie się zaradna.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium