Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Materac 90x190 – i dla dziecka, i dla dorosłego

Dzieci rosną zdecydowanie za szybko! Zanim się obejrzysz, ten uroczy szkrab, po którym zostały już tylko zdjęcia, zmieni się w nastolatka i wreszcie młodego dorosłego, który prędzej czy później wyfrunie z gniazda. Aby ułatwić mu ten obfitujący w zmiany czas, zaoferuj mu maksymalny komfort snu. Jak dobrać materac dla nastolatka, który szybko rośnie i niemal stoi u progu dorosłości? Trafnym wyborem może okazać się materac 90x190, który nie będzie za duży dla dziecka, a jednocześnie zapewni mu jeszcze dużo miejsca na przyszłość, gdy urośnie.

Jaki materac dziecięcy lub młodzieżowy 90x190 sprawdzi się najlepiej?

Materac do pokoju dziecka, szczególnie tego w nastoletnim wieku, powinien korespondować z jego rzeczywistymi potrzebami. Jak dobrać materac pasujący do oczekiwań osoby, która będzie na nim spać? Najlepszym sposobem na wybór idealnego materaca jest sprawdzenie, jak układa się na nim kręgosłup podczas leżenia. Użytkownik powinien położyć się na nim płasko bez żadnej poduszki, a następnie poprosić inną osobę, by spróbowała wsunąć dłoń pod jego odcinek lędźwiowy. Za duża przerwa w tym miejscu oznacza, że materac do spania jest za twardy. Brak możliwości włożenia ręki wskazuje natomiast na to, że jest za miękki.

Nie tylko materac 90x190 – Lano Meble to znacznie więcej

Materace według rozmiaru, łóżka, szafki nocne – asortyment Lano Meble pomoże Ci w stworzeniu krainy sennych marzeń, którą ciężko opuścić o poranku. Jeśli jednak znajdziesz rano siłę, by wyjść z ciepłego łóżka i zająć codziennymi wyzwaniami, będziesz to zawsze robić ze zrelaksowaną, wyspaną głową. Klimat Lano możesz zresztą zastosować nie tylko w sypialni dziecka, czy własnej. Możesz przejrzeć też resztę naszej oferty meblowej i poszukać czegoś, co upiększy przestrzeń, która otacza Cię na co dzień.

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium