Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Materace 80x180 – młodzieżowy wybór do pokoju dziecka

Uczeń, który kończy edukację wczesnoszkolną i przechodzi na jej dalszy etap, z pewnością oburza się, gdy traktujesz go jak małe dziecko. Nowy wystrój pokoju dziecięcego i pierwszy młodzieżowy materac do spania mogą stać się elementami, dzięki którym poczuje się lepiej w tej nowej roli. Jako eksperci od dobrego snu, możemy polecić Ci materac 80x180 cm jako doskonały wybór dla dziecka międy 8. a 13. rokiem życia. Bardzo możliwe, że wymiary okażą się odpowiednie także dla starszego dziecka, a jeśli nie, to możesz zerknąć również na inne materace według rozmiarów dostępne w sklepie Lano Meble.

Jak dobrać materac 80x180, który zapewni dziecku komfort?

Gdy wybierasz idealny materac dla siebie, na pewno zwracasz szczególną uwagę na stopień twardości. Przy zakupie tego produktu w wariancie dziecięcym również możesz kierować się indywidualnymi preferencjami swojej pociechy w tym zakresie. Istotne jest jednak pamiętanie o jednej kwestii. Materac do pokoju dziecięcego jest przeznaczony dla młodego użytkownika, który wciąż rośnie – na obecnym etapie rozwoju wyjątkowo szybko. Tylko prawidłowe warunki środowiskowe zapewnią mu zdrowe warunki do wzrostu, a do takich zalicza się wybór dobrego materaca dziecięcego. Dlaczego to tak ważne? Na zbyt miękkim materacu kręgosłup mógłby się zapadać w wypełnienie. Zbyt twardy nie dopasuje się z kolei do jego krzywizny, przez co mięśnie będą zmuszone do podtrzymywania go przez całą noc. Obie te sytuacje mogę prowadzić do bólu pleców o poranku, a w dłuższej perspektywie nawet do wad postawy. Niebezpieczeństwo to zniknie jednak, jeśli wybierzesz dobry materac dziecięcy.

Materace 80x180 Lano Meble – poznaj bogatą ofertę

Oferta Lano Meble nie ogranicza się jedynie do materacy do spania. Znajdziesz w niej również bogaty asortyment łóżek dla dzieci w każdym wieku jak i również dla i dorosłych, a także mebli, przy użyciu których urządzisz cały dom w duchu Lano. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszego asortymentu, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie bój się ich zadań. Służymy pomocą!

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium