Blog
Łóżka u naszych klientów

Tradycyjne łóżka piętrowe

Wysokie lóżko piętrowe jest złożone z dwóch łóżek umieszczonych bezpośrednio nad sobą. Istnieją modele, w których liczba poziomów jest większa, jednak ze względu na wygodę użytkowników oraz wysokość przeciętnego pomieszczenia w pokojach dziecięcych zazwyczaj wykorzystywane są łóżka dwuosobowe. Ważnym elementem piętrowego łóżka jest drabinka albo schodki, które umożliwiają wchodzenie i schodzenie z górnego poziomu mebla. Chociaż łóżka piętrowe nie są nowym wynalazkiem, to na przestrzeni lat sposób ich produkcji wielokrotnie się zmieniał. Nowoczesne modele są wygodniejsze i bezpieczniejsze od łóżek piętrowych, z których korzystano kilkadziesiąt lat temu, a jednocześnie zapewniają lepszy efekt estetyczny.

czytaj całość »
Jak dobrze wybrać materac dla dziecka?

Materace dla dzieci, to temat bardzo często poruszany przez rodziców. Jaki model wybrać? Na co zwracać uwagę? Dlaczego wybór materaca dla naszej pociechy jest tak ważny? Spieszymy z odpowiedziami! 

Materac do dziecięcego łóżka, to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju. To właśnie w łóżku każde dziecko, spędza średnio aż od 10 do 14 godzin dziennie! Nie bez znaczenia jest, więc rodzaj na jaki się zdecydujemy. O zdrowie dziecka dbamy od momentu jego urodzenia, dlatego nie możemy zapominać o tak kluczowym elemencie, który wpływa na jego prawidłowy sen i regenerację organizmu. Jedno jest pewne, na łóżku a dokładniej na materacu dla dziecka nie można oszczędzać! To właśnie zdrowy i spokojny sen, leży u podstaw jego prawidłowego rozwoju. 

czytaj całość »
Łóżko piętrowe: plusy i minusy

Podczas urządzania pokoju dziecięcego wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy warto umieścić w nim piętrowe łóżko. Chociaż takie rozwiązanie nie jest w Polsce niczym nowym, to nadal ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jest to w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że piętrowe łóżka mają istotne zalety, lecz także pewne wady, z którymi warto zapoznać się przed podjęciem ostatecznej decyzji...

Piętrowe łóżko najczęściej wybierane jest w przypadku małego pokoju, przeznaczonego dla więcej niż jednego dziecka. Najważniejszym jego plusem jest bowiem fakt, że zajmuje mniej miejsca niż dwa osobne łóżka, tak więc pozwala na zaoszczędzenie cennej w niewielkim pomieszczeniu przestrzeni.

czytaj całość »
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl