Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Montaż i wniesienie

Bardzo się cieszymy, że nasze produkty wpadły Ci w oko. Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję odnośnie dodatkowych usług oferowanych w naszym sklepie.

Zrealizujemy dla Ciebie dostawę we wskazanym w ofercie terminie, a na 7 dni przed dostawą otrzymasz od nas wiadomość z orientacyjną datą dostawy (wskażemy Ci przybliżony zakres dat).

 

USŁUGA WNIESIENIA

Dbając o Twój komfort, dajemy Ci możliwość zamówienia dostawy z usługą wniesienia. Wybierając tę opcję, nasz kierowca bezpiecznie wniesie zamówione łóżko i materac do Twojego mieszkania lub domu. Usługa wniesienia nie obejmuje montażu łóżek.  

Cena usługi wniesienia: 99 zł

* usługa wniesienia dostępna jest tylko przy produktach, które posiadają taką opcję do wyboru.

 

USŁUGA WNIESIENIA I MONTAŻU

Usługa wniesienia i montażu łóżka, to kompleksowe podejście do dostarczenia i złożenia łóżka w Twoim domu. Obejmuje transport, wniesienie łóżek oraz materacy do wybranego miejsca w Twoim domu, oraz profesjonalny montaż, zapewniając kompletną gotowość do użytku. Ta usługa dostarcza kompletny pakiet, oferując nie tylko wygodę, ale również pewność, że łóżka zostaną poprawnie złożone przez naszych specjalistów. Dodatkowo nie musisz martwić się opakowaniami — nasz kierowca zabierze je ze sobą.

Cena usługi wniesienia z montażem: 299 zł

* usługa wniesienia z montażem dostępna jest tylko przy produktach, które posiadają taką opcję do wyboru.

 

BRAK OPŁACENIA USŁUG WNIESIENIA I MONTAŻU

W ramach naszej oferty bez dodatkowych usług kierowca dostarczający Twoje zamówienie nie będzie mógł zapewnić pomocy przy montażu, czy wniesieniu mebli do Twojego domu. W przypadku konieczności dodatkowej pomocy zachęcamy do skorzystania z opcji wyboru montażu oraz wniesienia łóżek, które oferujemy jako osobne usługi zgodnie z naszym cennikiem. Robimy wszystko, co możemy, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone najbliżej Twojego domu. Jednak zdarzają się sytuacje, w których kierowcę ogranicza miejsce dojazdu do Twojej posesji — w takim przypadku zamówienie zostanie wydane w najbliższym możliwym miejscu.

 

Odezwij się, jeśli masz pytania. Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Do usłyszenia!

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium