Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Narożniki rozkładane — wiele funkcji w jednym meblu

Narożniki rozkładane należą do funkcjonalnych mebli, które można wykorzystywać na kilka sposobów. Ich konstrukcja łatwo zamienia się z salonowej sofy w wygodne łóżko, dlatego możesz je swobodnie dopasowywać do swoich potrzeb. Co jeszcze warto wiedzieć o takich rozwiązaniach?

Małe narożniki rozkładane — oszczędzaj miejsce

Aranżacja niewielkich mieszkań jest skomplikowana i wymaga sporej dozy kreatywnego podejścia. To właśnie w takich miejscach najlepiej sprawdzają się małe narożniki rozkładane. Mają one automatyczny system otwierania, dlatego szybko zmieniają się w łóżko. W ten sposób możesz więc zrezygnować z dodatkowej sypialni i urządzić ją w salonie, oszczędzając miejsce w mieszkaniu.

Wygodna z narożnikami rozkładanymi

Modele narożników rozkładanych, wyposażone w sprężystą piankę, dzięki której oglądanie ulubionego serialu na kanapie staje się jeszcze przyjemniejsze. Wybrane wersje oferują również regulowane zagłówki — to świetna opcja dla osób oczekujących najwyższego komfortu.

Narożniki rozkładane — dla Ciebie i dla gości

Jeżeli masz osobną sypialnię, może Ci się wydawać, że rozkładany narożnik nie jest potrzebny. Warto jednak wziąć pod uwagę wygodę przyjeżdżających gości. Gdy bliskie osoby będą u Ciebie nocować, z pewnością docenią możliwość zmiany klasycznej sofy w łóżko. Zadbaj o komfort swój i Twoich znajomych i poznaj nasze modele z opcją rozłożenia!

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium