Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dodatki do pokoju – kropka nad „i” w aranżacji wnętrza

Pomieszczenie, w którym mieszka dziecko, staje się jego pokojem, gdy zostaje ono wyposażone w odpowiednie meble oraz różnego rodzaju dodatki. To one często tworzą klimat pokoju, ale i sprawiają, że funkcjonowanie w nim jest komfortowe. Warto zadbać o nie, aby ułatwić sobie opiekę nad dzieckiem i zyskać spokój w trakcie snu malca.

Wygodne i bezpieczne dodatki do pokoju

Malutkie dzieci bardzo szybko osiągają kolejne poziomy rozwoju. Wystarczy rok, żeby z leżącego w jednym miejscu noworodka zmieniły się w całkiem mobilnego malucha, który już bardzo często przemieszcza się na dwóch nóżkach. Jego przestrzeń musi być dostosowana do aktualnych potrzeb dziecka. Najpierw śpi ono w łóżeczku dziecięcym, wyposażonym w szczebelki. Następnie przychodzi czas na wyjęcie kilku szczebelków – malec może samodzielnie wchodzić i wychodzić z łóżka, ale jest zabezpieczony przed upadkiem. Kolejnym etapem jest dziecięcy tapczanik lub całkiem spore łóżko. Bezpieczeństwo w takim łóżku, szczególnie na początku, zapewnią dodatki do pokoju, takie jak barierki ochronne. Montowane na brzegu łóżka zapobiegają upadkom w trakcie snu. To niezwykle przydatne rozwiązanie w szczególności u dzieci bardzo ruchliwych w trakcie snu, a także u rodzeństwa, które śpi na łóżku piętrowym. Barierki opcjonalne są montowane na dolnym poziomie, górne ma stałą barierkę.

Metamorfozę komody zapewni praktyczna nakładka mocowana na wierzchu mebla. Jest ona przydatna w pierwszym okresie życia dziecka – nakładka została zaprojektowana jako stabilny i wygodny przewijak. Ułatwia on pielęgnację dziecka i zapewnia dużą i wygodną powierzchnię do przewijania. Nakładkę na komodę, tak jak barierki do łóżeczek, można bardzo łatwo i stabilnie przytwierdzić do mebli i zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Krawędzie ograniczające chronią niemowlę przed wypadnięciem, co znacząco usprawnia pielęgnację i przewijanie nawet ruchliwego niemowlaka. Przy przewijaku można umieścić najbardziej potrzebne rzeczy, resztę można mieć w zasięgu ręki – w szufladach komody poniżej.

Same zalety

Dzięki wykorzystaniu dodatków do pokoju, takich jak barierki oraz nakładki – przewijaki, pomieszczenie, w którym mieszka dziecko staje się nie tylko bardziej bezpieczne i przyjemniejsze dla samego młodego mieszkańca, ale i znacząco wpływa na wygodę rodziców. Szczególnie w przypadku opieki nad niemowlęciem rodzice wielokrotnie schylają się do niego. Nieprawidłowa postawa i dodatkowe obciążenie może wywołać bóle pleców i gorsze samopoczucie opiekunów. Zamontowanie na komodzie przestronnego przewijaka ułatwia utrzymanie stosunkowo wyprostowanej, ergonomicznej pozycji w trakcie opieki nad maleństwem. Rodzice bez bólu pleców to rodzice bardziej zadowoleni i cierpliwi, a z tego korzysta cała rodzina!

Wysoka jakość dodatków do pokoju dziecięcego

Bez względu na swoją funkcję i wielkość, dodatki do pokoju muszą prezentować wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania – tylko wtedy będą odpowiednie dla dzieci. W przypadku akcesoriów i nakładek meblowych z naszej oferty nie ma miejsca na kompromisy – są one wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak naturalna deska sosnowa lub doskonała płyta MDF. Produkty są malowane lub lakierowane z wykorzystaniem farb odpowiednich dla najmłodszych użytkowników. Farby wodne dodatkowo zwiększają trwałość dodatków, ponieważ zapewniają oddychalność drewnianym materiałom, z których zostały one wykonane.

Montaż dodatków do pokoju nie sprawia problemu. Same produkty wytrzymają naprawdę wiele i sprawdzają się przy użytkowaniu nawet przez najbardziej aktywne dzieci. Uniwersalna stylistyka doskonale wpisze się w dowolną aranżację i wybraną kolorystykę pokoju.

 
Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium