Jesteś tutaj: Strona główna » Łóżka piętrowe 2-osobowe wysokie »
Jesteś tutaj: Strona główna » Łóżka piętrowe 2-osobowe wysokie »
Menu
Bestsellery
ŁÓŻKO PIĘTROWE SENSO
1 076,00 zł
Łóżko piętrowe IGNAŚ
899,00 zł
Łózko piętrowe BLANKA
1 149,00 zł
Łóżko piętrowe ADAŚ
1 115,00 zł
Łóżko piętrowe ANTOŚ
1 176,00 zł
Łóżko piętrowe BINGO 90x200
1 869,00 zł
Łóżko piętrowe BRUNO
1 199,00 zł
Łóżko piętrowe CRIS nowość 2017 !!!
1 345,00 zł
Łóżko piętrowe FRANKLIN
999,00 zł
Łóżko piętrowe GABI
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe HUGO
1 192,00 zł
Łóżko piętrowe IGNAŚ
899,00 zł
Łóżko piętrowe JACO
649,00 zł
Łóżko piętrowe KOMI 14
1 315,00 zł
Łóżko piętrowe LENA
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe MAŁGOSIA
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe MARTUŚ
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe MICHAŚ
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe MONIKA
1 145,00 zł
Łóżko piętrowe NEMO
1 022,00 zł
Łóżko piętrowe NIKUŚ
1 130,00 zł
Łóżko piętrowe PATRYK
1 139,00 zł
Łóżko piętrowe PIOTRUŚ
1 176,00 zł
Łóżko piętrowe SEBUŚ
1 145,00 zł
Łóżko piętrowe TEZO NOWOŚĆ 2017 !
1 176,00 zł
Łóżko piętrowe - ANTRESOLA TESS
984,00 zł

Jeżeli mają Państwo więcej niż jedno dziecko i brak możliwości stworzenia dla nich oddzielnych pokoi, świetnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w łóżko piętrowe. Dzieci będą miały zapewniony idealny kącik do spania. Ponadto, łóżka nie będą zajmowały większej części pokoju. Można będzie ustawić łózko piętrowe w rogu pokoju, a pozostałą część można będzie wykorzystać do nauki i zabawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym znajdują się funkcjonalne i komfortowe łóżka piętrowe.

Łóżka piętrowe wysokie

Łóżka piętrowe wysokie to doskonała propozycja do każdego dziecięcego pokoju. Sprawdzą się zarówno wtedy, gdy rodzice urządzają sypialnię dla jednego dziecka, jak i w sytuacji, kiedy pokój dzielony będzie przez rodzeństwo. Łóżka piętrowe pozwalają zaoszczędzić ograniczoną przestrzeń niewielkiego pokoju dziecinnego i są praktycznym, funkcjonalnym rozwiązaniem.

Kupując łóżko piętrowe wysokie, rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swej pociechy. Konstruktorzy zadbali o najdrobniejsze detale łóżka – sprawiając, że jego użytkowanie jest dla dziecka komfortowe i bezpieczne. W tym celu wyposażyli meble w praktyczne barierki, chroniące przed upadkiem, które rodzice zamontować mogą z prawej bądź lewej strony łóżka. Dodatkowo kwadratowe nogi czynią konstrukcję bardzo stabilną. Poszczególne elementy łóżka połączone zostały przy użyciu odpowiednich technik oraz materiałów, by wchodzenie po drabince oraz zmiana pozycji przez osobę śpiącą na górze, nie zakłócały snu dziecka, leżącego na dolnej części.

Łóżka piętrowe dla dzieci z lanomeble.pl charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i funkcjonalnością. Stelaże łóżek piętrowych wykonywane są z płyty z otworami wentylacyjnymi, co zapewnia zachowanie odpowiedniej higieny. Odpowiednie materace, w pełni dostosowane do potrzeb dzieci i nastolatków, gwarantują komfortowy i zdrowy sen. Znaczna część modeli łóżek piętrowych wykonana jest z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia drewna sosnowego. Ponieważ jest ono łatwe w obróbce, cena wykonanych z niego mebli pozostaje przystępna.

W ofercie lanomeble.pl znajdują się zarówno łóżka jedno-, dwu-, jak i trzyosobowe. Do małego, jednoosobowego pokoju, doskonałym wyborem będzie model pojedynczy, połączony z biurkiem lub szafką. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by i w takim pokoju znalazło się łóżko dwuosobowe, którego dodatkowe miejsce wykorzystywane będzie podczas wizyty gości lub nocowania kolegi, czy koleżanki dziecka. Łóżka dwu- i trzyosobowe będą świetnym rozwiązaniem, gdy rodzeństwo współdzieli jeden pokój. Dzięki szufladom na pościel i konstrukcji umożliwiającej schowanie trzeciej części łóżka w ciągu dnia, meble piętrowe z lanomeble.pl pozwalają oszczędzić przestrzeń, czyniąc z przytulnej sypialni komfortowy, funkcjonalny i przestronny pokój dzienny.

Konstruktorzy łóżek z lanomeble.pl zadbali nie tylko o komfort użytkowania i wysoką jakość mebli, ale także o ich modny, atrakcyjny design. Spośród wielu dostępnych wariantów kolorystycznych rodzice bez trudu wybiorą taki, który sprosta indywidualnym upodobaniom ich pociech.

przeczytaj więcej
Sklep internetowy Shoper.pl / Realizacja: SEMagencja.pl
Sklep internetowy Shoper.pl