Łóżka dziecięce, piętrowe, Łóżka piętrowe niskie - LanoMeble

Zdobądź pellet 100% sosnowy od Lano Meble, by zapewnić ciepło całej swojej rodzinie

Sezon grzewczy daje Ci w kość? Masz już dość szukania miejsca, gdzie zdobędziesz pellet klasy A? Nie musisz już dłużej się martwić. Oprócz wysokiej jakości łóżek oraz materacy, w Lano Meble zakupisz także pellet. Wysokiej klasy pellet 100% sosnowy to gwarancja, że żadna zima nie będzie straszna. Odpowiednie spalanie, brak pozostawiania popiołu i wygodna forma opału. Tym m.in wyróżnia się plellet od Lano Meble. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby najbardziej wydajnie ogrzać swój dom. Jak wybrać odpowiedni pellet? Na co warto zwrócić uwagę? Czym wyróżnia się pellet 100% sosnowy i dlaczego warto się nim zainteresować? O tym wszystkim dowiesz się w Lano Meble.

Co takiego ma w sobie pellet 100% sosnowy od Lano Meble?

W ofercie Lano Meble znajdziesz pellet drzewny. Ten rodzaj opału jest połączeniem trocin, zrębek czy innych surowców powstających w wyniku procesu obróbki drewna. Pellet z Lano Meble produkowany jest z drzew liściastych, dokładnie jest to pellet 100% sosnowy. Nie od dzisiaj wiadomo, że pellet to doskonała alternatywa dla węgla czy ekogroszku. Wiele osób coraz częściej przy zmianie systemu ogrzewania w domu wybiera pellet. Przede wszystkim ma na to wpływ cena opału, ale także nieduża ilość popiołu i praktycznie zerowa emisja CO2 do atmosfery. Jeżeli chcesz postawić na sprawdzone źródło ciepła w swoim domu, wybierz pellet 100% sosnowy od Lano Meble.

Klasa A - czyli dlaczego warto zwracać na nią uwagę, kupując pellet?

Dlaczego używanie pelletu niskiej jakości może narazić Cię na straty? Niestety może to odbić się na piecu, którego używasz, prowadząc do usterek lub całkowitego unieruchomienia urządzenia. Jeśli wybierasz niższą klasę pelletu drzewnego, musisz liczyć się z wyższym zużyciem opału. Niższa klasa pelletu świadczy o większej ilości odrzutu, dodawanego do samego granulatu. Oprócz tego, że tracimy pieniądze i narażamy się na na wyższe spalanie, to ryzykujemy zdrowiem oraz zanieczyszczamy środowisko. Nie warto ryzykować. Lepiej wybrać sprawdzony pellet klasy A sosnowy z Lano Meble. W ten sposób zyskujesz gwarancję, że zapewnisz swoim najbliższym ciepło, a piec do pelletu posłuży Ci przez długie lata.

Sprawdź, jak wartościowy jest pellet od Lano Meble

Możesz łatwo sprawdzić, czy pellet, który posiadamy w Lano Meble, spełnia wszystkie najważniejsze wymogi. Przede wszystkim warto przy wybieraniu rodzaju zwrócić uwagę na jakość opału. Pellet 100% sosnowy z Lano Meble został zbadany zgodnie z normą EN ISO 17225-2:2014. W ten sposób potwierdzono wysoką jakość pelletu klasy A1.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, gdy wybierasz pellet dla swojego domu?

Istotnym parametrem będzie wilgotność, która nie może przekroczyć 10%. Ponadto nie warto decydować się na pellet z dodatkiem sztucznych składników. Tylko zanieczyszczamy piec, a wartość spalania będzie mniejsza, co powoduje większe zużycie przy tradycyjnym ogrzewaniu. Oprócz tego dobry rodzaj pelletu poznasz po w miarę jednakowych częściach granulatu, zapachu drewna przy spalaniu czy zbitej strukturze pelletu. Uprość sobie wybór i zdecyduj się na pellet od Lano Meble. Wybraliśmy najlepszej jakości pellet, byś zapewnił swojej rodzinie komfort i ciepło.

Nie szukaj dłużej! Pellet 100% sosnowy znajdziesz w Lano Meble

Wartościowy pellet od Lano Meble to prosta droga nie tylko do wydajnego ogrzewania domu, ale również zapewnienia najbliższym tego, co najlepsze. Wygodna forma, przystępna cena i przede wszystkim proekologiczne właściwości. Być może przymierzasz się do zmiany źródła ogrzewania w swoim domu? Zdecydowanie rozważ pellet, który pozwoli Ci nie martwić się niczym przez całą zimę. Wysokiej jakości 100% pellet sosnowy to gwarancja ciepłych dni od Lano Meble. Zrezygnuj z pozornej oszczędności, jaką jest wybór gorszej jakości opału. Tylko pellet klasy A będzie wydajny, pozwoli dobrze ogrzać dom i zadba o Twój piec. Ciepło w domu, nawet w mroźne dni? Nic prostszego z pelletem od Lano Meble.

poznaj nas lepiej
zwiń opis
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium