Kliknij i zobacz 'Łóżka z szybką dostawą' z gwarancją realizacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia 🎅

Meble systemowe są idealnym rozwiązaniem podczas zagospodarowywania przestrzeni pokoju dziecka, tworząc strefę snu, wypoczynku czy garderobę. Meble te zapewnią odpowiednią ilość przestrzeni do przechowywania rzeczy, a tym samym pozwalają na tworzenie wielu nietuzinkowych kompozycji, łącząc funkcjonalność,  wygodne a przede wszystkim  bezpieczeństwo rozmieszczenia. Oferowane moduły meblowe pozwalają skorzystać z możliwości zamówienia pojedynczych elementów zestawów, co pozwala stworzyć indywidualny  oraz dopasowany do potrzeb, niebanalny i ciekawy zestaw mebli. Możliwość konfiguracji różnych układów pozwoli na stworzenie nawet na małej powierzchni niezwykle funkcjonalnego pomieszczenia.  Do produkcji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. We wszystkich bryłach meblowych korpusy i fronty wykonane zostały z laminowanej płyty meblowej, która jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Kolekcja mebli INOX

Kolekcja mebli INOX to zestaw 6 brył w minimalistycznym stylu. Meble charakteryzują się prostotą i oszczędnością detali. Tworzenie dowolnych aranżacji i zestawień brył pozwoli na stworzenie harmonii we wnętrzu. Jasne wybarwienie zastosowane względem mebli z kolekcji INOX ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Zastosowanie  szarości i dekoru Jackson Hickory wprowadzi do wnętrza spokój. Spójne i nowoczesne wnętrze uzyskamy dzięki zastosowaniu jasnych kolorów, które rozjaśnią oraz powiększą wizualnie wnętrze, natomiast materiały takie jak drewno sprawią, że wnętrze będzie wówczas miało przytulny i ciepły charakter.

Ponadczasowa klasyka aranżacji 

Aranżując pokój, należy pamiętać, że duży wpływ na nasze samopoczucie ma czysta oraz przejrzysta powierzchnia. Proste i uniwersalne formy brył z kolekcji Inox pozwolą na zachowanie porządku. Gdy wszystko we wnętrzu ma swoje miejsce,  łatwiej jest się w nim skupić. Ponadto, w przestrzeni, w której znajdują się tylko najważniejsze dla nas rzeczy, czujemy się spokojniejsi. Meble z linii katalogowej Inox znajdą swoje zastosowanie podczas aranżacji nowoczesnego salonu czy pokoju dziennego. W kolekcji nie zabrakło komody czy szafki RTV. Poszczególne bryły nie posiadają uchwytów i są one otwierane manualnie. Dodatkową cechą charakterystyczną jest osadzenie mebli na nóżkach. Do produkcji zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. We wszystkich bryłach meblowych korpusy i fronty wykonane zostały z laminowanej płyty meblowej, która jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Meble dostępne w kolorystyce:

  • Jackson Hickory / Szary

Materiały wykorzystane do produkcji:

  • Korpusy i fronty wykonane z laminowanej płyty meblowej
  • Wzmocnione obrzeża ABS
  • Bezuchwytowe fronty
  • Drewniane nóżki

W komplecie:

  • Otwieranie na dotyk
Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium