Kliknij i zobacz 'Łóżka z szybką dostawą' z gwarancją realizacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia 🎅

Podręczne i wygodne szafki i kontenerki młodzieżowe

Pokój nastolatka to nie tylko łóżko, biurko i sporych rozmiarów szafa. Jego funkcjonalność tworzą także mniejsze meble przeznaczone do przechowywania, takie jak szafki i kontenerki młodzieżowe. Są to

Zastosowanie kontenerków i szafek w pokoju młodzieżowym

Kontenerki młodzieżowe są z założenia przeznaczone do ustawienia pod blatem biurka. Spełniają się tam doskonale – w ich wnętrzu można przechować książki, podręczniki, ćwiczenia oraz różnego rodzaju inne artykuły szkolne i papiernicze. Także ich górna powierzchnia, blat można wykorzystać do tego celu, na przykład postawić na nim tornister lub plecak szkolny. Szafki są przeznaczone między innymi do ustawienia obok łóżka – można w nich przechować praktycznie wszystko, a blat wykorzystać do postawienia lampki i odłożenia książki, gazety i okularów, które były wykorzystywane do lektury przed snem. Szafka nocna nastolatka to także doskonałe miejsce dla budzika, żeby nigdy nie zaspać i spóźnić się do szkoły. Szuflada może mieścić nie tylko na przykład kosmetyki lub chusteczki – to wspaniałe miejsce na przechowywanie najbardziej cennych rzeczy – pamiątek, elementów kolekcji i hobby, a nawet pamiętnika.

Pożądany porządek

Dobra organizacja rzeczy jest bardzo przydatna, szczególnie w pokoju nastolatka, który często interesuje się wieloma rzeczami i wszystkie je chce trzymać u siebie w pokoju. Szafy i komody pomieszczą ubrania, ale to nie jest cały dobytek młodego chłopaka lub dziewczyny. Mniejsze szafki, szufladki i półki w kontenerkach i szafkach młodzieżowych ułatwiają zachowanie porządku w innych przedmiotach. Dzięki nim można szybko i wygodnie zaprowadzić ostateczny ład w pokoju nastolatka.

Dopasowane do potrzeb

Bardzo dużą zaletą szafek i kontenerków młodzieżowych jest możliwość łatwego ich przenoszenia, dzięki czemu można szybko i bez problemów przearanżować swój pokój i dopasować układ mebli do swoich potrzeb. Czasem wystarczy ustawienie szafki przy łóżku lub ustawić kontenerek po drugiej stronie biurka, żeby lekko zmienić wygląd i poprawić funkcjonalność w pokoju.

Nasza oferta obejmuje wiele ciekawych mebli, w tym typowych szafek i kontenerków, ale i innych mebli, które powiększają przestrzeń do przechowywania oraz funkcjonalność pokoju dla nastolatków. Są to między innymi małe komody, w których są zamontowane wyłącznie praktyczne szuflady. To także nakładki na łóżko, które zmieniają wezgłowie niektórych modeli łóżek w miejsce do przechowywania drobiazgów. Mogą one także pełnić funkcję nowatorskich szafek nocnych. Półki w nakładkach to piękne otoczenie ramek ze zdjęciami, dzięki którym można wrócić o najlepszych chwil i ulubionych miejsc, które odwiedził nastolatek.

Kontenerki wysokiej jakości

W tej kategorii przedstawiamy wysokiej jakości, trwałe i mocne szafki oraz kontenerki młodzieżowe, które doskonale sprawdzą się w każdym pokoju młodzieżowym. Do nich można dobrać inne meble z tej samej kolekcji, które prezentujemy w innych kategoriach. Dopasowane kolorystycznie i stylistyczne meble będą bardzo dobrze wyglądały w pokoju młodzieżowym. Nasz asortyment obejmuje meble o bardzo zróżnicowanej kolorystyce – od jasnej: białej lub kremowej, które rozjaśniają wnętrze i są bardzo uniwersalne, po szafeczki o zdecydowanej kolorystyce i nowoczesnym wzornictwie. Pojedyncze fronty mogą mieć kolor żółty, pomarańczowy, limonkowy, fioletowy, kolor ziemi, a nawet dość typowe: różowe dla dziewczyn i niebieskie dla chłopaków. Meble mają także różne wymiary, dlatego łatwo jest znaleźć kontenerek lub szafkę która będzie pasować do wymiarów i kształtu pomieszczenia. Z pewnością każdy nastolatek znajdzie tu dla siebie meble idealne!

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium