Kliknij i zobacz 'Łóżka z szybką dostawą' z gwarancją realizacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia 🎅

Regały młodzieżowe – świetny wygląd i funkcjonalność

Przechowywanie książek, eksponowanie pamiątek i akcesoriów, miejsce do ustawienia roślin doniczkowych – to tylko niektóre funkcjonalności, jakie prezentują regały młodzieżowe. Te doskonałe meble o ciekawym designie z powodzeniem sprawdzą się w pokoju nastoletniej dziewczyny i chłopaka.

Szerokie zastosowanie regałów młodzieżowych

Regały młodzieżowe to bardzo uniwersalne meble, które świetnie sprawdzą się w każdym pokoju nastolatka. Najczęściej są to stosunkowo smukłe, wysokie meble, w których znajdują się półki, szafki lub szuflady, bądź zestawienie powyższych. W meblach młodzieżowych często wykorzystywana jest swoista zabawa formami, dlatego regały miewają nowoczesny kształt i różnej wielkości szafki i półki wewnątrz. Regały które charakteryzują się bardziej klasyczną formą mają półki otwarte, co sprzyja pięknemu wyeksponowaniu zawartości: książek, dekoracji, zdjęć, różnego rodzaju akcesoriów, a nawet pucharów i medali, jeśli nastolatek takie posiada. Jeśli półki są ukryte za drzwiczkami, łatwiej jest zachować porządek i ład w pokoju, a także chronić zawartość przed zakurzeniem.

Warto rozważyć ustawienie na jednej z półek regałów młodzieżowych, lub na ich wierzchu, roślin doniczkowych. Jest to bardzo ważny element wyposażenia pokoju, o którym jednak można zapomnieć. Obecność żywych roślin ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie młodego mieszkańca – zapewnia większą ilość tlenu, często także bierze udział w oczyszczaniu powietrza ze szkodliwych substancji. Do tego, zielony kolor działa uspokajająco, poprawia koncentrację. Patrzenie na kolor zielony pozwala na rozluźnienie mięśni sterujących gałkę oczną, a więc na poprawę wzroku. Regał to zdecydowanie jeden z najlepszych mebli pod kwiaty i rośliny doniczkowe.

Meble komplementarne z innymi

Wyzwanie, jakim jest atrakcyjne urządzenie pokoju młodzieżowego, można znacząco sobie ułatwić. Wystarczy zdecydować się na dobór mebli z konkretnej kolekcji. Następnie wystarczy dobrać pasujące do pokoju elementy: regały młodzieżowe, szafy, komody, łóżko, biurko i inne, a całość będzie prezentować się efektownie. W naszej ofercie znajdują się różne kolekcje, charakteryzujące się nowoczesną linią i ciekawą kolorystyką – w tym wiele uniwersalnych, pasujące młodym osobom bez względu na płeć. Starannie dobieramy nasz asortyment i mamy pewność, że oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości meble, które trafiają w gust nastolatków.

Regały powinny znaleźć się w pokoju młodych ludzi, szczególnie tych, którzy uwielbiają czytać. Kolorowe wykończenie półek, które pojawia się bardzo często w różnego rodzaju kolekcjach młodzieżowych, prezentuje się niezwykle efektownie. Wybór jest bardzo duży, dlatego każdy nastolatek – dziewczyna i chłopak – znajdzie dla siebie stylistykę idealną. Takich mebli, z odważną kolorystyką i interesującą linią będą im zazdrościć rówieśnicy!

Mocne i stabilne regały młodzieżowe

Smukła forma mebli wymusza na projektantach zwrócenie szczególnej uwagi na zapewnienie odpowiedniej stabilności, żeby regały były bezpieczne, a korzystanie z nich nigdy nie sprawiało problemu. Dobrze zaprojektowane nogi oraz zastosowanie w niektórych modelach cokołów to nie tylko pewne ustawienie mebli, ale i wygoda przy porządkowaniu podłogi w pokoju młodzieżowym. Nasz asortyment obejmuje meble wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych płyt, na przykład laminowanych. Odporność na blaknięcie kolorów frontów oraz występowanie odprysków lub zadrapań zapewnia innowacyjne obrzeże ABS. Meble są objęte dwuletnią gwarancją producenta, która obowiązuje od dnia zakupu, ale zachowują wspaniały wygląd przez nawet dużo dłuższy czas.

Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium