Marzeniem wielu dzieci, szczególnie tych, które mają rodzeństwo, jest posiadanie łóżka piętrowego. To marzenie można w łatwy sposób spełnić. Obecnie prezentujemy bogatą ofertę piętrowych łóżek, nie tylko dla dwóch, ale również dla trzech osób. Jak to możliwe? Łóżko piętrowe posiada oczywiście dwa poziomy. Jednak z dolnego poziomu można wysunąć dodatkowe trzecie łóżko. Przyda się ono głównie wtedy, gdy dzieci będą zapraszamy znajomych na nocowanie. Nie będzie wtedy problemu z zapewnieniem im odpowiedniego łóżka do spania.

Łóżka piętrowe 3 osobowe

Współdzielące pokój rodzeństwo zwykle odczuwa brak przestrzeni do zabawy i nauki. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem może okazać się łóżko piętrowe 3-osobowe z lanomeble.pl. Dzięki wyjątkowej konstrukcji zapewnia użytkownikom zdrowy i bezpieczny sen, a jednocześnie pozwala oszczędzić ograniczoną przestrzeń.

Łóżka piętrowe 3-osobowe z lanomeble.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania i komfortem użytkowania. Wyposażone w materace o odpowiednim wypełnieniu i twardości, gwarantują wygodę dzieciom i nastolatkom. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik i materiałów do łączenia poszczególnych elementów drabinek, osoba wchodząca na górną część łóżka nie zakłóca snu tej, która śpi na jego dolnej części. Znaczna część łóżek z lanomeble.pl wykonana jest z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest odporne na uszkodzenia i zapewnia długie, bezawaryjne użytkowanie. Stelaż łóżek wykonywany jest z płyty z otworami wentylacyjnymi, które przepuszczając powietrze, umożliwiają zachowanie higieny.

Łóżka piętrowe trzyosobowe zapewniają dzieciom komfortowy i bezpieczny sen. Dzięki zamontowanym solidnym barierkom i stabilnej konstrukcji łóżka, rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swych pociech: ryzyko upadku w czasie snu czy zabawy praktycznie nie istnieje. Ponadto, użytkownicy będą mieli znacznie więcej miejsca w pokoju – łóżko piętrowe 3 osobowe pozwala przytulną sypialnię w prosty i szybki sposób zamienić w przestronne pomieszczenie dzienne. Wszystko to za sprawą konstrukcji mebla, która umożliwia schowanie trzeciej części modelu w ciągu dnia.

Chcąc kupić łóżko piętrowe trzyosobowe, rodzice kierują się nie tylko jego bezpieczeństwem i funkcjonalnością, ale także designem, zgodnym z upodobaniami dzieci i nastolatków. O to, by meble wpisywały się w obowiązujące trendy i pasowały do nowoczesnych, dziecięcych wnętrz, zadbali konstruktorzy łóżek z lanomeble.pl, oferując modele w szerokiej gamie kolorystycznej. Spośród dostępnych łóżek swój ideał znajdą zarówno miłośnicy jasnych, stonowanych barw, jak i ci, którzy preferują żywe, intensywne odcienie.

 

 
Bezpieczna Dostawa
Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport mebli na terenie całej Polski tylko i wyłącznie własnym transportem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium